کولرگازی

درباره شرکت گرین

درباره شرکت گرین

درباره شرکت گرین

اگر بخواهید درباره شرکت گرین بیشتر بدانید این طو راست که: کمپانی تهویه مطبوع گرین تولیدکننده دستگاه های مرکزی و تأسیساتی از قبیل: چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل، داکت اسپیلت، VRF و کولر گازی گرین می باشد. کارخانه محصولات Green با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید. محصولات گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، مناسب برای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و اماکن عمومی است.

برخی از ویژگی هایی که درباره شرکت گرین باید بدانید و گرین به آنها اهمیت می دهد:

کیفیت هوای بهتر

در یک تعریف مختصر، تهویه مطبوع انجام عملیاتی روی هواست تا بتوان شرایط هوای محل مورد نظر را برای زیستن، کار کردن و یا عملیات صنعتی معین، تنفس راحت و پاکیزه به حد مطلوب رساند. تهویه مطبوع باعث می‌شود شرایط هوا طبق روش خاصی بصورت اتوماتیک ثابت بماند و یا تغییر کند.

رفاه و بهینه‌سازی مصرف انرژی

وظیفه تهویه مطبوع تأمین شرایطی است تا موجب رفاه انسان شود. برای رسیدن به چنین شرایطی، محاسبات مهندسی باید منجر به انتخاب دستگاهی با ظرفیت مناسب گردد تا بتواند سه فاکتور رطوبت، دما و سرعت جریان هوا را کنترل کند. ظرفیت دستگاه با حداکثر بار لحظه‌ای واقعی تعیین می‌گردد.

بهبود کارایی همگان

بر طبق یک مقاله علمی در Scientific American انرژی که بدن انسان برای ایجاد راهی جهت خنک کردن هوا انجام می دهد باعث عدم تمرکز فرد بر دیگر فعالیت های وی می شود. در واقع هنگامی که افراد در محیط با هوای مطبوع هستند تمرکز کاری بالاتری دارند.

درباره شرکت گرین

ماموریت شرکت گرین:

ماموریت تهویه مطبوع گرین به عنوان شرکتی معتبر، به روز، چابک، پويا و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی، توسعه سازمان یافته با ارائه محصولات و خدمات با کيفيت در جهت جلب رضایت دائمی مشتریان از زمان مشاوره فروش تا خدمات پس از فروش خواهد بود. این ماموریت مهم، با تکيه بر همکاران باانگيزه و نوآور، سرانجام به بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان و ارتقا سطح رفاه آن­ها منجر خواهد شد. بهترین راه حل ها در مورد تأمین آسایش، بیشترین بهره‌وری انرژی، بهترین و بهینه ترین سرمایه گذاری اولیه‌، رعایت استانداردهای محیط زیست در بالاترین سطح و بالاترین راندمان دستگاه ها در تهویه مطبوع گرین ارائه خواهند شد.

آینده نگری به سبک گرین:

تهویه مطبوع گرین با چشم انداز کارآفرینی و تولید محصولات با کیفیت تهویه مطبوع در ایران، توسعه محصولات با توجه به آخرین تکنولوژی های روز دنیا، تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل علمی داده ها و اطلاعات، التزام به مدیریت كیفیت جامع جهت بهبود مستمر محصولات و خدمات و گستره فروش محصولات و خدمات پس از فروش در تمامی شهرهای ایران به شعار خود که مبنی بر قوانین و مفاهیم مهندسی در تهویه مطبوع بنا شده پایبند خواهند بود: گرین، درست در دمای آسایش.

ضمانت، خدمات پس از فروش مهمترین مسئله

قطعا پس از کیفیت در قطعات و محصولات ضمانت و خدمات پس از فروش مسئله مهمی است که امروزه در این وضعیت به آن نیاز مبرم داریم. کولر گازی گرین دارای 72 ماه ضمانت کمپرسور و 18 ماه قطعات و دارای 10 سال خدمات پس از فروش که بر عهده شرکت پشم شیشه پارس می باشد که خیال مشتری را از خرید راحت کند و این اطمینان را بدهد که در کنار مشتری خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *