کولرگازی

درباره کولر گازی تراست

درباره شرکت تراست

درباره کولر گازی تراست

درباره کولر گازی تراست بیشتر بدانید تا خرید بهتری داشته باشید. کولر گازی تراست که فعالیت این برند به حدود 2 دهه می رسد رزومه خیلی خوبی دارد و توانسته در سیستم های تهویه مطبوع موفق باشد و رقیب برند های بزرگی مانند سامسونگ و ال جی باشد. تراست در زمینه های مختلفی مشغول به فعالیت می باشد که از مهمترین آنها می توان به چیلر، مینی چیلر، داکت اسپلیت، فن کوئل و کولر گازی اشاره کرد. هر کدام از محصولات دارای طیف گسترده ای می باشد تا برای هر نیاز پاسخی داشته باشد. در قسمت کولر های گازی هم به همین منظور می باشد مانند اینورتر، on,off ایستاده و … که به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت. ابتدا درباره تاریخچه شرکت تراست بپردازیم تا به این شرکت بیشتر آشنا شویم.

درباره کولر گازی تراست

تاریخچه برند تراست:

شرکت بازرگانی توانگر اعتماد در سال 1384 با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی منطبق با شرایط اقلیمی و نیاز مصرف کنندگان در مناطق مختلف کشور، محصولات جدیدی با نام تجاری TRUST را به بازار های داخلی عرضم نمود. محصولات تراست با طراحی زیبا و منحصر بفرد، در بازارهاى به شدت رقابتى، به سرعت جاىخود را باز کرد و هم اکنون با توجه به اصرار در ارتقاء سطح کیفىمحصولات بطور مستمر، سهم عمده اى از بازار مصرف این محصولات را به خود اختصاص داده است.
شرکت بازرگانى توانگر اعتمادپاسارگاد همواره کوشیده است ضمن ارائه بهترین ها با بهره گیرى ازکارآمدترین متخصصین و مهندسین در راستاى جلب رضایت و اطمینان مشتریان، پشتیبانى کاملى ازمحصولات خود را ارائه نماید به نحوى که هم اکنون ” خدمات پس از فروش تراست، نقطه قوت آن است “.در این راستا شرکت در سال 1387 اقدام به پیاده سازى سیستم تضمین کیفیت ISO 9001:2008 نمود و در مهرماه 1390 موفق به اخذ دو استاندارد جهانى دیگر در زمینه رضایت مشترى ISO 10002:2004 و پیگیرى شکایت مشترى ISO 10004:2010 گردید که از این لحاظ اولین شرکت دارنده این گواهینامه با ارزش جهانى بوده است.شرکت تراست در تلاش است همچنان، به پشتوانه پرسنل متخصص و متعهد به معیارهاى اخلاقى، باتلاش و کوشش خستگى ناپذیر و با در نظر گرفتن الزامات استاندارد بین المللى ISO 9001:2008 ،در جهت دو هدف کلان سازمانى “بهبود مستمر و جلب رضایت مشترى” گام بردارد، بدین لحاظ جهت گیرى هاىاصلى خود را بر اساس محورهاى زیر تنظیم نموده است:

• رعایت قوانین و مقررات ملى و استاندارد بین المللى ISO 10002:2004 ISO 10004:2010, ISO 9001:2008
• بهبود مستمر و اثربخشى فرآیندها و روش هاى انجام کار در راستاى افزایش کیفیت خدمات
• تهیه، بازنگرى و تصویب طرح کیفیت و نظارت بر اجراى مستمر آن ها
• ارتقاء سطح کیفى خدمات ارائه شده

 

برخی از ویژگی های محصولات تراست:

فیلترکربن فعال Active Carbon Filter: این فیلتر از کربن فعال و رشته های الکترواستاتیکی تشکیل شده است. فیلترکربن فعال انواع بو مانند بوی آمونیاک را حذف می کند و گازهای شیمیایی زیان آور مانند فرم آلدئید را غیر فعال می نماید. این فیلتر به وسیلة ایجاد موقعیت های مثبت درسطح فیلتر، اجزای کوچک گرد و خاک، دود و موی حیوانات اهلی را برای پیشگیری ازواکنش آلرژی زا به دام می اندازد.

بدنه ضد زنگ Anti-Rust Cabinet: بدنه دستگاه از ورق فولاد الکترولیتی روی با پوشش ضد زنگ ساخته شده است.
حالت شروع مجدد دستگاه درصورت قطعی برق: Auto Restart Function درهنگام قطع ووصل شدن برق، سیستم به طور اتوماتیک و با تنظیمات قبلی، شروع به کارمی کند.
تراشه پر سرعت DSP High-Speed Chip: این گزینه سبب می شود که زمان پاسخگویی وسیلة تهویه مطبوع به تغییرات 20 برابر سریع تر از حالتهای معمولی باشد و دمای محیط داخل به طور دقیق و بین ±0/5 °C کنترل شود.
پانل داخلی با قابلیت تمیز کردن آسان Cleanable Panel: پانل داخلی به گونه ای طراحی شده است که به راحتی قابل تمیز شدن می باشد.
ارتباط سیمی انعطاف پذیر: Flexible Wiring Connection نحوة طراحی ترمینال برق به صورتی است که ارتباط سیمی بین پانل داخلی و یونیت خارجی را انعطاف پذیرتر
می سازد.
نمایشگر Display: کلیه دستگاه ها مجهز به نمایشگر LED و یا LCD می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *