پکیج

راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور دارای مدل های مختلف پکیج است. از آنالوگ گرفته تا دیجیتال، تک مبدل تا دو مبدل و فن دارد و بدون فن. نکته جالب اما اینجاست که همه آنها دارای کارکردی تقریبا یکسان می باشند. این مسئله یک نکته مهم برای پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشد که طرز کاری بسیار آسان دارند و یک برتری محسوب می شود. در این مقاله سعی بر این داریم تا آموزش راه اندازی پکیج ایران رادیاتور و روشن کردن آن را به شما آموزش دهیم.

آموزش نحوه ی راه اندازی و روشن کردن پکیج ایران رادیاتور

برای روشن نمودن پکیج، در صورتی که از اتصال آن به گاز و برق مطمئن هستید و آنها به درستی متصل شده اند، کلید روشن دستگاه طبیعتا روی صفر قرار دارد. آن را روی یک یعنی روشن قرار می دهید. پس از انجام این کار چراغ سبزی که بالای آن قرار دارد باید روشن شود. اگر روشن نشود احتمال دارد که برق به پکیج نمی رسد، ابتدا مشکل برق را حل کنید. حال دو درجه برای تنظیم میزان گرمایش وجود دارد. یکی برای آب گرم مصرفی و بهداشتی، دیگری برای رادیاتور ها. آنها را به روی عدد دلخواه تنظیم کنید. شیر های رفت و برگشت رادیاتور را باز کنید. سعی کنید رادیاتور ها را هوا گیری کنید تا با مشکل مواجه نشوید. در روی پکیج در کنار دکمه های خاموش و روشن و تنظیم دما یک نمایشگر وجود دارد که به روی آن Bar نوشته شده، به آن دقت کنید. در صورتی که فشار پایین تر عدد 1.5 است باید آن را بین 1.5 تا 2 برسانید. چگونه ؟ با باز کردن شیر کوچک مشکی رنگ در زیر پکیج صبر کنید تا عدد به 1.5 برسد و سپس آن را ببندید. با چرخاندن ترموستات شوفاژ که بالای آن تصویر رادیاتور مشخص شده است، دمای آن را در درجه دلخواه تنظیم کنید. چراغ سبز بالای آن روشن می شود. شیر دستی گاز ورودی به دستگاه را باز کنید. دستگاه روشن شده و چراغ نارنجی رنگ مربوط به تشکیل شعله روشن می شود. با روشن کردن پکیج و گرم شدن دستگاه چراغ های سبز رنگ مربوط به دما نیز به تدریج روشن می شوند تا به دمای معین برسند.

روشن نمودن پکیج ایران رادیاتور

در صورتی که در هر یک از مراحل روشن کردن پکیج چراغ قرمز رنگ عدم وجود شعله روشن شد کلید راه اندازی مججد که در کنار آن قرار دارد را فشار دهید. چراغ های نمایشگر دما نقش دیگری نیز بازی می کنند با چشمک زدن یک یا دو یا سه عدد از این چراغ ها مطابق با کاتالوگ محصول می توانید دستگاه را عیب یابی کنید. عیب یابی در پکیج های آنالوگ به این صورت می باشد. اما در پکیج های دیجیتال در صفحا نمایش پکیج کد خطا نمایش داده می شود که با توجه به دفترچه راهنمای محصول می توانید کد خطا را بیابید. در صورتی که مجدد عدم تشکیل شعله یا مشکل ظاهر شد می توانید از خدمات متخصصیت شرکت ایران رادیاتور بهره بگیرید.

آشنایی با صفحه کنترل پکیج ایران رادیاتور

  • کلید روشن و خاموش
  • ترموستات آب گرم مصرفی
  • ترموستات آب گرم شوفاژ
  • چراغ های نشان دهنده دمای شوفاژ. چراغ سبز: نمایان گر روشن بودن دستگاه، چراغ نارنجی: نمایانگر تشکیل شعله، چراغ قرمز: نمایانگر وجود مشکل در دستگاه
  • دکمه راه اندازی مجدد
  • مانومتر که نشان دهنده ی فشار مدار شوفاژ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *