کولرگازی

ویژگی کولرگازی گرین

ویزگی کولرگازی گرین

ویژگی کولرگازی گرین

درباره ویژگی های کولرگازی گرین می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که به بررسی آنها می پردازیم. گرین که کمتر از یک دهه می باشد شروع به فعالیت کرده دارای محصولات گسترده ای از قبیل: چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل، داکت اسپیلت، VRF و کولرهای گازی می باشد. تمامی محصولات گرین با بهره گیری از دانش روز اروپا و توسط ماشین آلات پیشرفته و به وسیله متخصصین و تکنسین ساخته و تولید می شود. محصولات گرین از پروژه های مسکونی تا امامن عمومی پیشنهاد های ویژه ای دارد. تکنولوژی مدرن و به روز، دانش فنی و کیفیت بالا سبب شده تا رضایت مشتریان را جلب کند. ضمانت محصولات گرین بر عهده شرکت معروف پشم شیشه پارس می باشد. شرکت پشم شیشه پارس با بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمانی، افتخار دارد با هدف کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، ارائه دهنده محصولاتی با کیفیت و استاندارد در جهت آسایش مشتریان گام بردارد. این شرکت اسپلیت گازی را 72 ماه ضمانت کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات را ضمانت می کند. حال به بررسی ویژگی کولرگازی گرین می پردازیم.

آشنایی کلی با کولرگازی:

کولرهای دو تکه یا اصطلاحا اسپلیت از دو واحد تشکیل شده است: یونیت داخلی و یونیت خارجی.

یونیت خارجی شامل قسمت های زیر می باشد:

  • کمپرسور: اصلی ترین بخش کولرگازی کمپرسور آن است که وظیفه متراکم کردن ماده مبرد و ایجاد اختلاف فشار برای گردش ماده سرمازا را دارد
  • کندانسور: بخار وارد شده از کمپرسور در کنداسنور تقطیر شده و به مایع تبدیل می گردد.
  • اواپراتور: تبدیل مایع به بخار وظیفه اصلی این قسمت می باشد.
  • شیر انبساط یا لوله مویی: باعث کاهش فشار و افزایش سرعت مبرد قبل از ورود به اواپراتور می شود.

 

پیشنهاد: جهت نصب یونیت بیرونی به پایه نگهدارنده کولرگازی احتیاج دارید.

یونیت داخلی که همان پنل داخلی محسوب می شود. این دو با لوله مسی به یکدیگر متصل می شوند.

کولرگازی اینورتر گرین با شرایط ویژه فروش

ویژگی های کولرگازی گرین:

پرتاب باد: پرتاب باد به سمت سقف در حالت سرمایش، پرتاب باد به سمت کف در حالت گرمایش

تکنولوژی wifi: دمای منزلتان را در هر کجا که باشید که می توانید انتخاب کنید. کولرهای گازی گرین قابلیت تجهیز به تکنولوژی کنترل WIFI IOT را دارد.
سرمایش و گرمایش سریع: سرمایش مطلوب را در 30 ثانیه خواهید داشت. گرمایش دقیق را در حدود یک دقیقه تجربه خواهید کرد.
فین های طلایی: با به کار گیری فین های طلایی در کندانسور و اواپراتور های کولرگازی گرین، مبدل حرارتی از آلودگی هوا و عناصر خورنده در امان خواهد بود.
فیلتر ها: فیلتر ویتامین ث با انتشار ویتامین ث باعث بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن می شود. فیلتر یون نقره باعث ضد باکتری و ضد قارچ و از بین برنده انواع مختلف یاکتری های می شود. فیلتر آنتی فرم آلدهید باعث از بین بردن سوختن ناقص ترکیبات کربن دار می شود.
سطح صدای بسیار پایین: با استفاده از دانش به روز سطح صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی را به پایینترین حد خود رسانده است.
توزیع یکنواخت جریان هوا: پره های خارجی هوای دستگاه علاوه بر حالت های عمودی و افقی، به چپ و راست نیز می توانند باد را پرتاب کند.

ویزگی کولرگازی گرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *